هاشمی نسب: آقای فکری خیال کردی یورگن کلوپ شده ای؟/ جلسه بعد از بازی استقلال و نفتچی را فراموش نکن!
کد خبر: ۸۸۱۰۲۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴ 28 July 2020

در جریان بازی در چند نوبت بازیکنان تیم مان را تشویق و تهییج کردم که آنها با انگیزه بیشتر به مسابقه ادامه بدهند اما متأسفانه دیدم دروازه بان تیم حریف با کنایه از داخل دروازه ادای من را در می آورد و او هم با کنایه می گوید (آقای مهدی ماشاالله).

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فکری که با من ادعای رفاقت دارد در تلویزیون یکطرفه علیه من صحبت کرده و فکر می کند یورگن کلوپ شده است.
مهدی هاشمی نسب در گفت وگو با فارس، در خصوص شکست تیم فوتبال فولاد مقابل نساجی در دقایق پایانی مسابقه شب گذشته، اظهار داشت: حقیقتاً مدت ها است که مصاحبه ای انجام ندادم و هیچ بحثی هم در مورد داوری بازی و مسائل دیگری که در این مسابقه رخ داد ندارم.
وی افزود: ما بازی را باختیم و من به عنوان مربی تیم فولاد بعد از پایان مسابقه به کادر فنی نساجی، سیروس دین محمدی، حنیف عمران زاده و صمد مرفاوی تبریک گفتم اما متأسفانه اتفاقاتی رخ داد و صحبت هایی در تلویزیون توسط سرمربی نساجی مطرح شد که جای تأسف دارد.
مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: در جریان بازی در چند نوبت بازیکنان تیم مان را تشویق و تهییج کردم که آنها با انگیزه بیشتر به مسابقه ادامه بدهند اما متأسفانه دیدم دروازه بان تیم حریف با کنایه از داخل دروازه ادای من را در می آورد و او هم با کنایه می گوید (آقای مهدی ماشاالله).
هاشمی نسب تأکید کرد: با اینکه این اتفاق زشت بود من چیزی نگفتم و حرفی هم نزدم تا مسابقه تمام شد. یکی از بازیکنان ما به نام امیرحسین باقرپور خیلی ناراحت بود و دیدم بعد از بازی شرایط روحی خوبی ندارد. از او ناراحت شدم و گفتم به جای اینکه الان ناراحتی کنی باید در زمین بیشتر تلاش می کردی اما اشکالی ندارد عرضه داشته باش و در بازی بعد طوری بازی کن که حریفت را بکشی اما به یکباره دیدم دروازه بان حریف دوباره متلک پراکنی کرد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار