بستری شدن ۱۱۷ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در مازندران
طبق اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران 117 بیمار جدید کرونایی ظرف ۲۴ساعت گذشته در بیمارستان‌های استان مازندران بستری شدند.
کد خبر: ۸۹۹۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹ 14 September 2020

به گزارش تابناک مازندران، بر اساس اعلام روسای دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل، در شبانه روز گذشته در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ۹۰ بیمار جدید و در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی بابل ۲۷بیمار جدید بستری شدند.

بستری ۴۷۳ بیمار کرونایی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به شناسایی و بستری ۹۰ بیمار جدید مشکوک به ویروس کرونا، در ۲۴ساعت گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه گفت: در این مدت ۱۲۶ بیمار با بهبودی نسبی ترخیص شدند.

دکتر موسوی با اشاره به بستری بودن ۴۲۰ بیمار کرونایی هم اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: ۱۲۴ بیمار بدحال هم با علائم حاد تنفسی در بخش مراقبت‌های ویژه، تحت مراقبت‌های خاص تنفسی و پزشکی قرار دارند.

بستری ۱۷۰ بیمار کرونایی در دانشگاه علوم پزشکی بابل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم به پذیرش و بستری ۲۷بیمار جدید مشکوک به ویروس کوووید۱۹، در شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان زیر پوشش این دانشگاه اشاره کرد و گفت: ۱۹بیمار با وضعیت بهبودی نسبی در این مدت مرخص شدند.

دکتر سیدفرزاد جلالی شمار بیماران مبتلا به ویروس کرونا بستری شده در بیمارستان‌های زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل را ۱۷۰نفر اعلام کرد و افزود: ۳۶بیمار بدحال کرونایی، در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های این شهرستان، در حال درمان هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار