مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت: آیین اختتامیه نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر مازندران، ۱۴ آبان ۹۹ همزمان با روز مازندران و شورای فرهنگی عمومی با معرفی و تجلیل از چهره های برتر برگزار می شود.
کد خبر: ۸۹۹۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴ 14 September 2020

به گزارش تابناک مازندران از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، عباس مهدوی با اشاره به این که آثار مختلفی در حوزه های گوناگون به دبیرخانه نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر مازندران ارسال شده است،اظهارکرد: اختتامیه نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر مازندران با حضور مدیران ارشد استانی و چهره های شاخص و ملی، ۱۴ آبان همزمان با روز مازندران برگزار می شوند.

وی با اعلام این که ۲۰ نفر از شرکت کنندگان در این جشنواره به مرحله نهایی راه خواهند یافت، تصریح کرد: آیین تجلیل از برترین های این جشنواره پس از داوری توسط داوران مطرح کشور تعیین، معرفی و تجلیل می شوند.

مهدوی خاطرنشان کرد: در این جشنواره همچنین مدیران برتر حامی روابط عمومی ها نیز معرفی و تقدیر می شوند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران افزود: مطالعات اجتماعی،برنامه ریزی، انتشارات،ارتباطات الکترونیک، تبلیغات، ارتباطات رسانه ای، فعالیت های فرهنگی و بخش ویژه اعم از دیپلماسی، کارشناس برتر و ترویج کالای ایرانی از برنامه های نخستین جشنواره روابط عمومی های برتر استان مازندران است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار