مرحله جدید کمک مومنانه در حالی در شهرهای شرقی استان آغاز که نکایی‌ها پیشتاز حرکت‌های مومنانه در مازندران شدند.
کد خبر: ۹۱۰۸۳۰
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴ 20 October 2020

این روزها ایران اسلامی به سرزمین کمک‌های مومنانه تبدیل شده است مردمی که برای کمک به یکدیگر به میدان آمده و دلخوشی آنان مهرورزی به یکدیگر است.

رزمایش کمک مومنانه که توسط مقام معظم رهبری فرمان آن صادر شده اکنون در جای جای استان مازندران به یک حرکت جمعی مبدل شده است. رزمایش گسترده ای در کشور به وجود آمده تا مواسات، همدلی و کمک مومنانه تقویت شود.

مرحله جدید رزمایش کمک مومنانه با اهدای جهیزیه برای نیازمندان شهرستان نکا توسط گروه جهادی یاوران موعود و بنیاد بین اللملی آبشار عاطفه‌ها اجرایی شده است. در استان مازندران 10 هزار و 400 بسته معیشتی برای نیازمندان تهیه که سهم شهرستان نکا، هزار فقره بوده است.

سرهنگ پاسدار مجید رضا شعبانی، فرمانده سپاه نکا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نکا با اشاره به اینکه رزمایش کمک مومنانه در مرحله جدید نیز آغاز شده است، گفت: این کمک‌ها در هفته بسیج، دهه فجر، عید نوروز پیش روی نیز تداوم خواهد داشت.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی: گام سوم کمک مومنانه تا نوروز1400 اجرا می‌شود / مردم مواسات را به جریان تبدیل کردند

وی با بیان اینکه این اقدامات تداوم خواهد داشت، تصریح کرد: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و بیماری منحوس کرونا، بسیاری از کسب و کارها در کشور تعطیل شده است و کمک مومنانه می‌تواند موثر برای افراد ضعیف جامعه باشد.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار