مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران از برگزاری چله حدیث شریف کساء و پویش یک روز زندگی با امام زمان(عج) از روز نهم ربیع الاول در استان خبر داد.
کد خبر: ۹۱۱۶۹۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰ 24 October 2020

به گزارش تابناک مازندران از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی مازندران، ناصر شکریان امیری با تسلیت فرا رسیدن شهادت امام حسن عسکری(ع) و با اشاره به فرا رسیدن نهم ربیع الاول آغاز زعامت و امامت حضرت ولی عصر(عج) ، اظهارکرد: نهم ربیع الاول آغاز امامت و زعامت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) عید بیعت با حضرت ولی عصر(عج) است.
وی در ادامه با اشاره به برنامه های مختلف اداره کل تبلیغات اسلامی استان و برگزاری پویش یک روز زندگی با امام زمان (عج) در روز نهم ربیع الاول، افزود: چله حدیث شریف کساء از روز آغاز امامت حضرت مهدی موعود (عج) به مدت چهل روز به نیت تعجیل در فرج و رفع ویروس منحوس( کووید۱۹) از جوامع بشری در تمامی شهرهای استان برگزار می شود.
عضو شورای فرهنگ عمومی مازندران در بخش دیگری از سخنان خود به نیاز امروز جامعه بشری به ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) اشاره و تصریح کرد: نهم ربیع الاول و آغاز زعامت و امامت حضرت ولی عصر(عج) درس بزرگ شیعه برای شناخت عمیق و معرفت بیشتر به ساحت مقدس و نورانی حضرت مهدی موعود(عج) است و باید نسبت به این ایام اهتمام بیشتری داشته باشیم و برای رضایت و تعجیل در فرج از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
ناصر شکریان امیری در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اهمیت معرفت افزایی و تبیین اندیشه های مهدوی در جوامع اسلامی و انسانی ، خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی با همین اندیشه های مهدوی و ترویج آن در جامعه اسلامی می کوشد تا در مقابل آسیب ها و انحرافات و دشمنی ها ایستادگی کند و امروز ایران اسلامی، علمدار فرهنگ مهدویت و مروج آن در جوامع اسلامی و انسانی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین