پرسپولیس برای پر کردن جای خالی شجاع خلیل‌زاده در قلب خط دفاعی خود به دنبال فرشاد فرجی مدافع شهرخودرو است.
کد خبر: ۹۱۳۰۰۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۱ 29 October 2020

به گزارش خبرورزشی، به احتمال ۹۹ درصد فرشاد فرجی مدافع سرزن و گلزن تیم مشهدی جانشین شجاع خلیل‌زاده در پرسپولیس خواهد شد. ظاهراً مذاکرات خوبی در این راستا انجام شده و باشگاه مشهدی اوکی داده است.
بعد از جدایی شجاع خلیل‌زاده از پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی به فکر پیدا کردن جانشین برای او افتاد؛ اولین نام ایمان سلیمی بود که می‌گفتند اگر از یک تیم اروپایی به پرسپولیس ملحق شود سهمیه لیگ برتری به حساب نمی‌آید، سپس گفته شد امین حاج‌محمدی که در نفت شاگرد یحیی بوده، قرار است سرخپوش شود و حاج‌محمدی حتی عکس‌هایش با لباس استقلال را هم پاک کرد اما مدت‌هاست کسی آخرین بازی این گزینه در فوتبال ایران را به خاطر ندارد و حالا نام فرشاد فرجی به صدر لیست آمده است. البته پرسپولیس هر هفت سهمیه‌اش را گرفته و جذب فرشاد فرجی از شهر خودرو جدا از آنکه به رضایتنامه این تیم مشهدی نیاز دارد، نیازمند خروج نام یک سهمیه از لیست تیم است.

در حال حاضر باشگاه پرسپولیس دو گزینه برای خارج کردن از لیست خود دارد؛ عیسی آل‌کثیر یا آرمان رمضانی. چند ساعت پیش از برگزاری دیدار نیمه ‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و النصر عربستان کنفدراسیون فوتبال آسیا در حکمی عجیب عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس را به مدت شش ماه از حضور در تمام میادین فوتبالی محروم کرد و همچنین ۱۰ هزار دلار هم جریمه نقدی برای او در نظر گرفت. هر چند وکلای باشگاه پرسپولیس لایحه دفاعی خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردند اما فیفا و AFC در خصوص مسائل نژادپرستانه یا رفتارهایی که سهوی یا عمدی شائبه نژادپرستی داشته باشد با احدی شوخی ندارند.

گر چه همه ما دوست داریم پرسپولیس نماینده شایسته کشورمان بتواند از عیسی آل‌کثیر استفاده کند اما این احتمال بسیار اندک و به نظر می‌رسد محال باشد. یعنی عیسی آل‌کثیر باید محرومیت ۶ ماهه خود را پشت ‌سر بگذارد. در این صورت آل‌کثیر از لیست پرسپولیس به صورت موقت خارج می‌شود تا فرشاد فرجی به عنوان جانشین شجاع خلیل‌زاده وارد لیست شود. باشگاه پرسپولیس قصد دارد از طریق مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا در این خصوص استعلام بگیرد که در صورت بخشیده شدن مهاجم خوزستانی خود، آرمان رمضانی را از لیست خارج یا به تیمی دیگر قرض بدهد.

فرشاد فرجی ‌زاده متولد ۲۰ فروردین ۱۳۷۳ (۲۶ سال) در قائمشهر است که در باشگاه فوتبال شهر خودرو و در پست مدافع بازی می‌کند. او در باشگاه‌های راه‌آهن، صنعت نفت، سایپا، خونه به خونه و نساجی مازندران نیز سابقه بازی دارد. فرجی مثل شجاع خلیل‌زاده اهل مازندران است و بازی او شباهت خاصی به سبک بازی شماره ۳ سابق پرسپولیس دارد. او مدافعی سرزن و گلزن است که می‌تواند در دفاع میانی و راست بازی کند. زمانی که فرشاد فرجی در راه‌آهن بازی می‌کرد مورد توجه برانکو قرار گرفت اما نتوانست به پرسپولیس ملحق شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین