هم اکنون ۶۱۵ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۵۲ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.
کد خبر: ۹۱۸۰۰۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵ 21 November 2020

به گزارش تابناک مازندران از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، مهم ترین و اصلی ترین عامل رسیدن به وضعیت قرمز کرونایی در سه شهر مازندران، عادی انگاری وجود ویروس کرونا ، رعایت نکردن واقعی دستور العمل های بهداشتی و عادی شدن دورهمی ها و برگزاری مراسم مختلف در منازل و باغ ها بوده است که بارها در این مورد تذکر داده شد. جدی نگرفتن محدودیت های کرونایی تاوان سختی دارد که اعمال محدودیت های جدید بخشی از آن است که پرداخت می شود و در صورت عدم رعایت جدی پروتکل های اعلام شده، محدودیت های شدیدتری اعمال می‌شود، در حال حاضر ۷۵۱ بیمار کرونایی در بیمارستان های مازندران بستری هستند.

سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۰۵ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۱۲۱ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۶۱۵ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۵۲ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۳۶ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ بیمارجدید بستری و ۲۴ بیمار هم ترخیص شدند و ۳۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

در حال حاضر ۷۵۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار