بیش از ۳۰ کیلومتر از خیابانها را با چراغ ال‌ای‌دی #بهسازی کردیم و به صرفه جویی ۷۷درصدی رسیدیم. با نصب چراغهای کم مصرف صرفه‌جویی زیادی انجام شده و نباید معابر بابل در این ایام خاموش شوند
کد خبر: ۹۳۲۹۲۷
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳ 17 January 2021

به گزارش تابناک مازندران، سیدمجتبی حکیم شهرداربابل از عملکرد اداره برق شهرستان بابل بدلیل خاموشی معابر بر اساس این گزارش، در روزهای اخیر بسیار گله‌مند شد و قطعی برق در نقاط مختلف شهر بابل را بسیار غیر_منطقی دانست.

ویطی نامه‌ای به مدیریت برق شهرستان از نارضایتی خود نسبت به این اقدام گفت و تشریح کرد:شهرداری بابل از سال گذشته تاکنون با هزینه خود بیش از ۳۰ کیلومتر از معابر اصلی شهر را بهسازی و ترمیم نموده است و برای روشنایی شهر از چراغهای جدید و بسیار کم مصرف ال‌ای‌دی استفاده کرده است.

در این مدت شهرداری بابل توانسته علاوه بر زیبایی و روشنایی با صرف هزینه بیش از ۸۰ میلیارد ریال به صرفه‌جویی قابل قبولی در زمینه مصرف برق نیز برسد


شهردار بابل افزود:بابل بعنوان تنها شهر استان مازندران بوده که بیش از ۹۰ درصد معابر اصلی آن توسط شهرداری به چراغ LED مجهز شده است.
در نتیجه خاموشی این روزهای بابل منطقی و قابل قبول نخواهد بود

وی در ادامه بیان نمودند که عدم تامین روشنایی سبب فراهم شدن بستر مناسب برای بزهکاری و تبدیل معابر به فضاهای ناامن و بی‌دفاع خواهد شد و امنیت شهر را به خطر خواهد انداخت.

شهردار بابل خاطر نشان کرد که بسیاری از شهروندان گمان می‌کنند شهرداری بابل در این زمینه نسبت به وظایف خود کوتاهی نموده است در حالی که تامین منابع روشنایی معابر بر عهده وزارت نیرو و شرکت برق منطقه‌ای می‌باشد

سیدمجتبی حکیم شهرداربابل در پایان این نامه از مدیریت اداره برق شهرستان بابل خواستند تا تدابیر لازم در خصوص رفع مشکلات بوجود آمده صورت گرفته شود.

مهدی رفیعی خبرنگارتابناک بابل

برچسب ها: شهرداربابل
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار