سردار مسلمی از حاج قاسم بعنوان یک الگوی جهانی یادکرد و تاکید کرد سردار سلیمانی هرگز میدان جهاد را ترک نکرد و ولایت‌مداری محض داشت.
کد خبر: ۹۳۵۰۲۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶ 25 January 2021

به گزارش تابناک مازندران ، سردارسیاوش ‌مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابلسربا بیان اینکه چرا نتوانستیم در حوزه اقتصادی امنیت را به جامعه بیاوریم دلیلش عدم برخورداری از منطق مقاومت و ایستادگی است اشاره کرد و گفت : معتقدیم اگر قرار باشد در جبهه جهاد حضور داشته باشیم باید در جهت رفع مشکلات و دغدغه مندی مردم گام برداریم و اگر در این عرصه بتوانیم کار خود را به شایستگی انجام دهیم قطع به یقین موجب افزایش امید و اعتماد در مردم می‌شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران : سردارسلیمانی یک ولایت مدار محض بود
 

 

بر اساس این گزارش، وی در ادامه با اشاره به اینکه بسیج ظرفیت بی انتها و بسیجیان دلداده امام و انقلاب هستند، شما می‌بینید مراسم تحلیف یک رئیس جمهور در آمریکا در شرایطی برگزار می شود که یک شهر به یک پادگان نظامی تبدیل می‌شود ، گفت : در حالیکه در سال ۹۹ بارها دشمن هر روز بر طبل جنگ می‌کوبید و فراخوان می‌داد اما مردم عزیز ما کوچکترین توجه ای به فراخوان های دشمنان نداشتند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با تاکید بر اینکه امروز سپاه در کنار همه دستگاه‌ها و نهادها با وحدت و هم افزایی در جهت ریشه کن شدن ویروس کرونا تلاش می کنند، گفت : منطق مقاومت امید آفرین و اعتماد آفرین است و نیروهای نظامی و انتظامی با این منطق، امنیت را در کشور ایجاد کرده اند.

سردار مسلمی تصریح کرد : امروز ما به عنوان سپاه و بسیج عزیز همیشه در صحنه هستیم و در همه لحظاتی که دشمن در خواب است ما آماده ایم و همه کسانی که قصد تعرض به انقلاب، آرمانها و اهداف انقلاب دارند را رصد می‌کنیم و اگر بخواهند صدمه ای وارد کنند با نیروی بسیج دستشان را قطع می کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه بعضی ها به دنبال این هستند که آقای ترامپ رفته و آقای بایدن آمده پیام فرستاد که با هم مذاکره کنیم اشاره ای کرد و گفت : امروز با تلقین رفتار دوگانه که ترامپ شخصیتی داشت که باعث ماندن ما در تحریم شد و با رفتن او این مشکل رفع می شود، غلط است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت : اطاعت پذیری را باید از حاج قاسم بی‌آموزیم ، دشمن و ایادی استکبار در حوزه فرهنگی و سبک زندگی تا درون خانه ها و معده های ما ورود و نفوذ پیدا کرده است.

سردار مسلمی تصریح کرد : اینکه چرا نتوانستیم در حوزه اقتصادی امنیت را به جامعه بیاوریم دلیلش عدم برخورداری از منطق مقاومت و ایستادگی است و اگر این منطق در حوزه اقتصادی نهادینه شود بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود.

وی گفت : نباید به دشمن تکیه و میل خفیف داشت، در آستانه انتخابات بزرگی هستیم و سپاه یک نهادی است با خط اثر فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی اما بازیگر سیاسی، جریانی و حزبی نیست. اگر در جریانات سیاسی نشانه هایی از ورود غربگرایانه ببینیم به طور قطع برخورد خواهیم کرد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه اجازه نمی دهیم با دست اندازی در حوزه های مختلف دستاوردهای نظام را از بین ببرند ، گفت : سپاه یک موجود زنده است و به واسطه پویایی و فعال بودن؛ زنده بودن خود را اعلام می‌کند.

بابلسر پایلوت اجرای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

دکتر مصطفی بازوند در ادامه این مراسم با بیان اینکه شهرستان بابلسر یک شهر توریستی و مهمان پذیر است و همه ساله میزبان تعداد قابل توجهی از هموطنان می باشد گفت : با امکان سنجی که صورت گرفته دیدیم می توان این شهرستان را بعنوان یک الگوی مبتنی بر الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت که مقام معظم رهبری هم نسبت به آن تاکید زیادی دارد کارهای خوب و ماندگاری را انجام داد.

وی افزود : با توجه به صحبت و درخواست ها و بررسی های مختلف به دنبال اجرای این الگو برای اداره جامعه و مردمی کردن امور و برنامه ای هستیم که با لطف خدا و کمک مردم عزیز و بسیج این شهرستان این الگو را طراحی و پیاده سازی نماییم.

فرمانده سپاه شهرستان بابلسر به طرح ابتکاری جبهه خرمشهرها اشاره کرد و گفت : طی ۲سال اخیر چندگام به جلو آمده و پیشرفت های خوبی داشته است که امیدواریم همین مسیر با قوت ادامه داده و بتوانیم یک الگوی خوب را در حوزه حکمرانی محلی و حوزه شهرستانی طراحی و اجرا نماییم.

در پایان این مراسم با اهدای حکم انتصاب ، دکتربازوند به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه بابلسر منصوب و از زحمات سرهنگ موسوی نژاد قدردانی و به ‌عنوان مسئول بازرسی سپاه کربلای مازندران منصوب شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار