بعد از بازی امروز شخصی معلوم الحال با ادبیاتی بسیار بی ادبانه که قابل ذکر نیست به من و تیم محبوب پرسپولیس هتاکی نموده و با فحاشی هر آنچه از انسان بعید است به زبان آورد. اگر چه در طول سالیان دراز فوتبالم با این مدل افراد هم آشنا هستم و همواره سعی در پرهیز از دامن زدن به اینگونه حواشی داشته ام، اما از آنجا که احساس کردم تیم بزرگ پرسپولیس هدف این حمله بی ادبانه است نتوانستم ساکت بمانم و جوابش را دادم.
کد خبر: ۹۳۵۰۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰ 26 January 2021

پرسپولیس اولین شکست فصل خود را در لیگ بیستم برابر آلومینیوم اراک متحمل شد. یحیی گل محمدی که امیدوار بود تیمش بعد از برتری هفته گذشته مقابل فولاد خوزستان بعد از چهار تساوی پیاپی، در مسیر موفقیت گام بردارد، نتوانست مقابل آلومینیوم نتیجه مطلوبی کسب کند و در نهایت با شکست در اراک کار را خاتمه داد.


به گزارش ورزش سه؛ در پایان این بازی، اما اتفاقی عجیب رقم خورد و امید عالیشاه با یکی از افراد حاضر در استادیوم درگیری لفظی سختی داشت که اگر میانجی‎‌گری افراد حاضر در صحنه نبود اتفاق تلخی را می‌شد پیش بینی کرد.عالیشاه درباره این اتفاق و درگیری لفظی رقم خورده اینطور توضیح می‌دهد: ابتدا باید از تمامی هواداران بابت این مهمان نوازی تشکر کنم. مسلما این میهمان نوازی همیشه در یاد من و همبازیانم باقی خواهد ماند.


وی ادامه داد: بعد از بازی امروز شخصی معلوم الحال با ادبیاتی بسیار بی ادبانه که قابل ذکر نیست به من و تیم محبوب پرسپولیس هتاکی نموده و با فحاشی هر آنچه از انسان بعید است به زبان آورد. اگر چه در طول سالیان دراز فوتبالم با این مدل افراد هم آشنا هستم و همواره سعی در پرهیز از دامن زدن به اینگونه حواشی داشته ام، اما از آنجا که احساس کردم تیم بزرگ پرسپولیس هدف این حمله بی ادبانه است نتوانستم ساکت بمانم و جوابش را دادم.


کاپیتان پرسپولیس با اشاره به حواشی شکل گرفته بعد از این اتفاق گفت: الان صفحاتی مجازی که کاملا خط و ربطشان معلوم است و همیشه سعی در تضعیف این تیم بزرگ داشته اند به اینجانب و تیم محبوبم حمله کرده و صفت خویش را آشکار کرده اند. ضمن عذر خواهی از همه هواداران واقعی تیم بزرگ پرسپولیس و آلومینیوم اراک بابت تمام حمایت‌های شما در این سال‌ها تشکر می‌نمایم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار