کد خبر: ۹۸۰۳۷۷
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳ 22 July 2021

ایزد سیف‌الله پور در گفت‌وگو با ایسنا درباره قطعی شدن بقای نساجی در لیگ برتر اظهار کرد: بدون شک این موفقیت یک کار گروهی و تیمی بود و حضور آقای حدادیان و ناامید نشدن او باعث شد تیم جمع شود. همه با هم مشورت کردیم و تیم را جمع کردیم و با یک دلی که از کادر تدارکات تا تیم پزشکی، رسانه، سرمربی و بازیکنان شکل گرفت، توانستیم موفق شویم. خداراشکر در پایان این هفته از رقابت‌ها ماندمان را قطعی کنیم و اگر بتوانیم در این دو هفته امتیازات خوبی به دست آوریم در واقع بیشترین امتیاز را در طول سه فصل گذشته لیگ برتر کسب کرده‌ایم.

او درباره عوامل کسب نتایج خوب نساجی گفت: کار خوب مالک باشگاه باعث این موفقیت شد. موقعی که ساکت الهامی را آوردیم تیم‌مان شرایط خوبی نداشت و کسی فکرش را نمی‌کرد این تیم بتواند موفق شود و در لیگ باقی بماند اما در این شرایط تمام کارهای مدیریتی به درستی انجام می‌شد و حق و حقوق بازیکنان زود تر از موعد پرداخت می‌شد و پرداختی‌ها طبق قرارداد سر وقت انجام می‌شد.

مدیرعامل باشگاه نساجی اضافه کرد: برای همدلی و اتحاد تیم هم یک اردوی 10 روزه را در تکیه برگزار کردیم که خوشبختانه نتیجه‌اش این بود که بعد از اردو تنها یک شکست را در کارنامه خود تجربه کردیم. فقط روی یک اتفاق به پیکان باختیم و اکنون خداراشکر به وضعیتی رسیدیم که اگر دو سه هفته این بازی‌ها ادامه داشت، ما می‌توانستیم برای کسب سهمیه بجنگیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار