امروز در نوار شمالی کشور از جمله استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و مناطقی از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل بارش پراکنده باران رخ می‌دهد که گاهی با رعد و برق و وزش باد‌های شدید موقتی همراه خواهد بود. کارشناس هواشناسی گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار پیش بینی می شود.
کد خبر: ۹۹۴۷۳۰
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۱۷ 19 September 2021

به گزارش تابناک مازندران، امروز در نوار شمالی کشور از جمله استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی و مناطقی از آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل بارش پراکنده باران رخ می‌دهد که گاهی با رعد و برق و وزش باد‌های شدید موقتی همراه خواهد بود.

کارشناس هواشناسی گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار پیش بینی می شود.

صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان اینکه در پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم است گفت: امشب در نوار شمالی کشور در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، شمال اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید موقتی، بارش پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

او ادامه داد: روز یکشنبه در برخی مناطق مازندران، گلستان و خراسان شمالی و روز دوشنبه در شمال آذربایجان غربی و مازندران بارش پراکنده انتظار می‌رود.

ضیائیان توضیح داد: تا روز سه‌شنبه در سواحل دریای خزر و روز چهارشنبه در نوار شمالی کشور بارش ادامه خواهد داشت.

کارشناس هواشناسی بیان کرد: همچنین امشب در ارتفاعات هرمزگان و از یکشنبه تا چهارشنبه در ارتفاعات استان‌های هرمزگان، جنوب سیستان‌وبلوچستان و ارتفاعات جنوب کرمان، رشد ابر، بارش پراکنده همراه با رعدوبرق گاهی وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

ضیائیان بیان کرد: امشب دریای خزر و از دوشنبه تا چهارشنبه خلیج‌فارس مواج خواهد بود.

او درباره آب‌وهوای استان تهران هم گفت: آسمان تهران صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. بیشترین دمای هوای پایتخت  به ۳۳ درجه و کمترین آن به ۲۱ درجه می رسد.

 

برچسب ها: هوای کشور
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار