ثبت یک میلیون و 890 هزار تردد روزانه در جاده‌های مازندران

 رئیس اداره مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از ثبت یک میلیون و 890 هزار تردد روزانه در جاده‌های مازندران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،محسن هاشمی ضمن اعلام این خبر افزود : این میزان از تردد در مقایسه با متوسط تردد در دوره مشابه سال قبل حاکی از افزایش حدود 9 درصد می باشد، ولی در مقایسه با میزان میانگین تردد روزانه نیمه اول شهریور ماه حدود 8 درصد کاهش داشته است.

وی ادامه داد : ساعت اوج ترافیک مربوط به روز یکشنبه از ساعت 16 الی 17 بوده که در این ساعت بیش از 123 هزار وسیله نقلیه در محورهای شریانی و اصلی استان در حال تردد بوده اند.

هاشمی افزود: همچنین میانگین تردد ساعتی در محورهای مواصلاتی استان با استانهای مجاور نیز 7388 وسیله نقلیه در ساعت بوده که در ساعت اوج تردد در محورهای مواصلاتی برابر با 13840 وسیله نقلیه در ساعت بوده است.

رئیس اداره مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تصریح کرد :. مسافرین و رانندگان محترم جهت اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی، محدودیت‌های ترافیکی و شرایط جوی می‌توانند با شماره گویای 141 تماس حاصل فرمایند و یا با مراجعه به سایت www.141.ir تمامی اطلاعات لازم جهت برنامه‌ریزی سفر را دریافت کنند.