درخشش دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در دهمین جشنواره ملی
جشنواره ملی حرکت ویژه انجمن های علمی دانشجویی و با تأکید بر همافزایی، تکثیر ایده‌‌های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن های علمی دانشجویی همه ساله توسط اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با همکاری دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور، پژوهشگاه‌ها و سایر مراکز علمی برگزار می شود
انتشار دستاورد‌ محققان مازندرانی در حوزه گرانش کوانتومی
محققین دانشگاه مازندران توانستند در چارچوب کوانتش پلیمری ساختار فضا زمان، روشی برای آزمون گرانش کوانتومی در مقیاس‌های انرژی پایین‌تر و قابل دسترس در حیطه تکنولوژی کنونی بشر پایه ریزی کنند
اسلامی استاندار مازندران طی ابلاغی به دكتر خلاق میرنیا، رییس دانشگاه مازندران ماموریت داد تا نسبت به تشكیل اتاق فكر توسعه و تعالی استان با محوریت دانشگاه مازندران اقدام کند.‌
یک محصول جدید فناورانه در حوزه پزشکی با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رونمایی می شود.
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکام جداگانه ای، دکتر "محمود مدرس هاشمی" و "دکتر حمید محمد زاده " را به مدت چهار سال در سمت ریاست دانشگاههای «صنعتی اصفهان» و «علم و فناوری مازندران» ابقا کرد.
مسئول سازمان بسیج علمی و فناوری مازندران، این استان را از جمله استان‌های درجه یک، در زمینه اختراعات سازمان بسیج علمی اعلام کرد.
مسئول سازمان بسیج علمی و فناوری مازندران، این استان را از جمله استان‌های درجه یک، در زمینه اختراعات سازمان بسیج علمی اعلام کرد.
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری گفت:دومین جشنواره نشاط علمی با عنوان "مسابقات ساری کاپ" با هدف ایجاد انگیزه و و پرورش خلاقیت دانش آموزان در ساری برگزار شد.
رئیس بنیاد نخبگان مازندران گفت: مازندران رتبه شش فروش محصولات علمی را دارد.
رئیس بنیاد نخبگان مازندران گفت که تاکنون 11 هزار نفر از دانش آموزان پایه های چهارم تا ششم استان در طرح ملی شناسایی و هدایت استعداد برتر ( شهاب ) پایش شده اند.
صفحه  از ۴۵