پاداش ۱۴ ميليارد ریالی برای خوش‌مصرف‌های برق در مازندران

کد خبر: ۱۱۷۴۷۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۵ 07 July 2024

به گزارش تابناک مازندران ، سیدکاظم حسینی کارنامی اظهار کرد: از مجموع یک میلیون و ۶۱۰ هزار مشترک برق در استان مازندران، تاکنون ۱۳۴ هزار مشترک که در مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال قبل صرفه‌جویی کرده بودند، مشمول دریافت پاداش شدند.

وی، مبلغ این پاداش را ۱۴ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: این مبلغ به‌صورت بستانکاری در قبوض برق این مشترکان اعمال شده است و این روند اعطا پاداش‌ها برای تمانی مشترکین که بتوانند نسبت به سال قبل صرفه‌جویی داشته باشند ادامه‌دار خواهد بود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با بیان اینکه طرح پرداخت پاداش به مشترکان کم مصرف از سال گذشته در این استان آغاز شده است، افزود: در سال جاری با توجه به افزایش گرمای هوا و نیاز به مدیریت مصرف برق، این طرح با جدیت بیشتری دنبال شد و شاهد استقبال خوب مشترکان از این طرح بودیم.
حسینی کارنامی از مشترکان برق در استان مازندران خواست با رعایت مصرف بهینه، به‌ویژه در ساعات اوج مصرف به پایداری شبکه برق استان در پیک تابستان کمک کنند.
به گفته مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق، در بخش خانگی علاوه بر طرح سال‌های گذشته مبنی بر ارائه پاداش صرفه‌جویی به میزان ٢ هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت با راه‌اندازی پویش «با انرژی» برای کسانی که مصارف خود را کاهش دهند و نرم افزار کاربردی با انرژی را نصب کنند، به قید قرعه، جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

 

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار