مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران طی پیامی روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی را تبریک گفت.
کد خبر: ۱۱۶۰۳۷۱
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۴ 26 March 2024

به گزارش تابناک مازندران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران طی پیامی روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی را تبریک گفت.

 

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران به مناسبت روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی  

متن پیام به شرح زیر است:

با سلام و احترام؛

بی‌ شک، هنرمندان فرهیخته هنرهای نمایشی، ستاره‌هایی در آسمان فرهنگ و هنر هستند. آنان با تلاش و پیشروی خود، جاودانگی به آثارشان بخشیده و از طریق ارتقاء هنر و ارائه‌ی آثار بی‌نظیر، روحیه و شادابی به جوامع بخشیده‌اند. این روزها، همه ما به‌عنوان جامعه‌ی هدف، از موجودیت هنرمندان فرهیخته در عرصه‌ی هنرهای نمایشی بهره‌مند شده‌ایم و باید از زحمات و تلاش‌هایشان در طول دوران از گذشته تا به امروز قدردانی کنیم.

روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی به‌عنوان رویدادهایی که به ارزش و اهمیت هنر و هنرمندان اشاره دارند، فرصتی برای تقدیر و تشکر از هنرمندان این رشته‌ی گرانبهاست. زحمات و تلاش‌های آنها در ایجاد و ارتقاء هنر و فرهنگ، تاثیرات عمیقی در جامعه ایجاد کرده است و امروزه، هنرهای نمایشی به عنوان یکی از پایه‌های اصلی فرهنگ و هویت ملی محسوب می‌شوند.

به این مناسبت، می‌خواهم به تمامی هنرمندان فرهیخته در عرصه هنرهای نمایشی تبریک و تهنیت عرض نمایم و آرزوی سلامتی، موفقیت و پیشرفت روزافزون برای آنها داشته باشم.
امیدوارم که همیشه با ارائه‌ی آثار بی‌نظیر و ایده‌های نوآورانه، جامعه‌ی هنری را نورانی کنید و جلوه‌های سرشار از زیبایی و هنر را به تصویر بکشید.

 

احسان آهنگر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار