tabnakostan

هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 42 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته 5 شنبه 30 شهریور ماه ۹۶ ، صدو هجدهمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 42 مسافر به کار خود خاتمه دادند.
برگزاری نمایشگاه  ویژه دفاع مقدس در شرق مازندارن
در این نمایشگاه 20 اثر عکس از سوی باغ موزه دفاع مقدس مربوط به دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی در مناطق مختلف کشور و همچنین عکس سرداران شهید شرق مازندارن در معرض نمایش گذاشته شده است .
مناطق عملیات اجرایی طرح های توزیع برق
خاموشی برخی شهرهای مازندران در روز 30 شهریور
برق برخی مناطق و شهرهای استان مازندران امروز 5 شنبه به صورت مقطعی قطع خواهد بود. اسامی این شهرها و ساعات خاموشی برق این مناطق به این شرح است.
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل اعلام کرد:
بررسی تجارب مستند از اتفاقات و ایده‌ها در ماه محرم
هدف از برپایی این کارگاه، بررسی تجارب مستند و فتوژورنالیسم در عکاسی از اتفاقات و ایده‌ها در ماه محرم و مباحثی، چون ارائه مجموعه عکس، اتفاق و ضمیر ناخود آگاه، عناصر بصری در عکاسی محرم، سوژه و پردازش آن بوده است.
هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 26 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته چهارشنبه 29 شهریور ماه ۹۶ ، صدو هفدهمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 26 مسافر به کار خود خاتمه دادند.
تنها دو روز برای شنا کردن مهلت دارید!
در آستانه پایان روزهای طرح های سالم سازی دریا و حضور حجم عظیم مسافران، رئیس هیئت نجات غریق و غواصی مازندران، با انتشار پیامی، ضمن تقدیر از زحمات ناجیان، به مسافران هشدار داد.
رقابتهای داخل سالن آسیا در عشق آباد ترکمنستان
يزدانى در آسیا نقره گرفت !
در این بازیها ‏زهرا يزدانى بانوى كشتى گير مازندرانی اهل جويبار به مدال نقره رسيد. وی دخترعمه رضا یزدانی است و برادرش هم نايب قهرمان جهان هست که در نوع خود جالب است .
با همکاری دانشگاه مازندران و جهاد دانشگاهی استان
برگزاری اردو ایران مرزپرگهر با حضور دانشجویان دانشگاه مازندران
نگاه اصلی این مرکز تولیدی است و به تبدیل نظرات دانشجویان به محصول شتاب دهنده بوده و در ضمن در بازار یابی نیز حامی دانشجویان است.
هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 41 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته سه شنبه 28 شهریور ماه ۹۶ ، صدو شانزدهمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 41 مسافر به کار خود خاتمه دادند.
معاون آموزشی بیمارستان روحانی :
ترخیص نوزاد 650 گرمی بعد از 3ماه از بیمارستان
این نوزاد که در هفته 26 بارداری بدنیا امد با مراقب و درمان‌های به موقع و سریع در بخش مراقبت های ویژه نوزادان( nicu ) به مدت تقریبی سه ماه با وزن یک هزار و 600 گرم از بخش مرخص شد.
هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 20 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته دوشنبه ۲7 شهریور ماه ۹۶ ، صدو پانزدهمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 20 مسافر به کار خود خاتمه دادند.
سومین دوره مسابقات والیبال روستایی
«برگزاری مسابقات والیبال روستایی در درزی نقیب»
مراسم پایانی این دوره از مسابقات که با حضور چشمگیر تماشاچیان همراه بود واثق نژاد بخشدار رودبست،قلی پور بخشدار مرکزی،پهلوان رییس اداره ورزش و جوانان و محمدنژاد رییس هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی و سایر مسیولین برگزار شد.
مسابقات ليگ برتر وزنه برداري جوانان و بزرگسالان کشور
وزنه برداری بابلسر در مسیر افتخار آفرینی
مسابقات ليگ برتر وزنه برداري جوانان و بزرگسالان روز های ٢٩ و ٣٠ شهریور ماه، در سالن اختصاصي وزنه برداري مجموعه ورزشي آزادي (پنج سالن) برگزار خواهد شد كه از بابلسر ٣ نماينده ورزشكار و ١ مربي ارزنده بر روي صحنه خواهند رفت.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران :
معاونت فرهنگی فرهنگ اساس و بنیاد ملتهاست
رویکرد حاکم بر سیاست ها و برنامه های معاونت فرهنگی و اجتماعی مبتنی بر رعایت حداکثری از الزامات مدیریت جهادی است. از ارکان این نوع مدیریت، دیدن مسئولیت به عنوان نعمت و امانت است.
هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 26 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته یکشنبه ۲6 شهریور ماه ۹۶ ، صدو چهاردهمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 26 مسافر به کار خود خاتمه دادند.
جلسه هم اندیشی مشترک شرکت شهرکهای صنعتی و خانه صنعت مازندران
بررسی و راهکار مشکل سند زمینهای شهرکهای صنعتی
از این پس فنی تر و تخصصی تر به امور زیربنایی و زیرساختی بپردازند تا عمر زیرساختهای شهرکها بیشتر گردد و در این مورد حتی میتوانند از کارشناسان خانه صنعت، معدن وتجارت استان نیز بهره مند شوند.
استاندار مازندران در دیدار با سفیر روسیه اعلام کرد
سابقه 500 ساله روابط دیپلماتیک ایران و روسیه
در زمینه کشاورزی استان مازندران قابلیت ها و ظرفیت های بسیار بالایی دارد که صادرات مرکبات ، لبنیات و مرغ می تواند به طور جدی دنبال شود.
با اعلام هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 41 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته شنبه ۲۵ شهریور ماه ۹۶ ،صدو هشتمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 41 مسافر به کار خود خاتمه دادند. در ضمن جسد جوان مشهدی غرق شده در فریدونکنار کشف شد .
سفیر روسیه در ایران اعلام کرد
اعلام لغو روادید و ویزای گردشگران بین دو کشور ایران و روسیه
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران نیز با تاکید بر توسعه همکاری های بین مازندران و روسیه اظهار داشت: تفاهمنامه های متعددی بین مازنران و روسیه منعقد شدکه امیدواریم با توجه به توسعه مناسبات اقتصادی، زمینه های مناسب برای عقد قرارداد فراهم شود.
قهرمانی دانش آموزان ایران در آسیا با 6 مازندرانی
تیم فوتبال دانش‌آموزی ایران با حضور چهار بازیکن مازندرانی، مربی بدنساز و همچنین عبدالحسین شریفی پزشک مازندرانی تیم ملی ، در مسابقات قهرمانی آسیا، با شکست تیم اندونزی قهرمان قاره کهن آسیا شد.
ا اعلام هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 91 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته جمعه ۲۴ شهریور ماه ۹۶ ،صدو هفتمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 91 مسافر به کار خود خاتمه دادند.
«برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی بابلسر»
این مراسم با حضور حجت الله قلیپور امام جمعه،فرماندهی سپاه،فرماندهی انتظامی،معاون فرماندار ،رییس اداره ورزش و جوانان و مسیولین ادارات و نهادهای شهرستان بابلسر برگزار شد.
در نشست هم اندیشی صنایع غذایی غرب مازندران اعلام شد؛
دستاورد هم اندیشی واحدهای کارخانه های غذایی مازندران
باید چاره ای اندیشید تا مشکلات اقتصادی و چالش های پیش روی صنعت غذا هرچه بیشتر، کاهش پیدا کند و مردم بدون دغدغه نسبت به مصرف محصولات غذایی اقدام نمایند.
با اعلام هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 55 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته 5شنبه 23 شهریور ماه ۹۶ ،صدو هفتمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 55 مسافر به کار خود خاتمه دادند.
رییس دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران:
کسب رتبه 2 کنکور دکترای هنر توسط دانشجوی دانشگاه مازندران
کسب رتبه 2 و 35 آزمون سراسری دکترای هنر توسط خانم‌ها ندا غیاثی و نجمه رحمانی، از دیگر اتفاقات مهم علمی و آموزشی است که در آن شاهد درخشش دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشکده هنر و معماری بودیم.
اجلاس پیرغلامان حسینی
تقدیر از مستندساز مازندرانی
از مهدی وحیدی به عنوان تهیه کننده و کارگردان و همکارانش به پاس مساعدت و تلاش در تولید برنامه تلویزیونی از شبکه استانی مازندران، کسب رتبه برتر برنامه سازی، ابزار شایستگی حرفه‌ای در رقابت و مسابقه ارزشمند مستند پیر غلامان و خادمان حسینی در تولید این برنامه تلویزیونی تقدیر و سپاس به عمل آمد.
با اعلام هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
نجات 54 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
روز گذشته چهارشنبه 22 شهریور ماه ۹۶ ،صدو هفتمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 54 مسافر به کار خود خاتمه دادنn.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس مازندران
۱۳۰ مدرسه در مازندران در حال ساخت است
۷۰ کلاس درس جدید استان با اعتبارات دولتی و بقیه با کمک خیران مدرسه ساز ساخته شد. همچنین با بهره برداری از این کلاس‌های درس، ۲۸ هزار متر مربع فضای آموزشی جدید به فضا‌های قبلی آموزشی استان اضافه می‌شود.
پهلوان رئیس اداره ورزش بابلسر خبر داد:
بازدید امام جمعه بابلسر و مدیرکل ورزش استان از اردو تیم ملی
امام جمعه بابلسر ،مدیرکل ورزش و جوانان استان، رییس اداره ورزش و جوانان بابلسر،رییس هیات تیروکمان استان از اردو تیم ملی تیروکمان اعزامی به مسابقات جهانی بازدید کردند.
رئیس اداره حفاظت و حمایت منابع طبیعی اداره کل منابع طبیعی مازندران
راهکار مناسب برای مقابله با آفت جنگلهای مازندران
پنج هکتار از جنگل‌های رامسر و پارک جنگلی صفارود، ۴۰ هکتار از گلندرود رویان و ۴۲۰ هکتار از پارک سی سنگان که ذخیره گاه شمشاد است، تا کنون محلول پاشی شده است.