وزیر صنعت معتقد است بخش تولید همیشه نیاز به تسهیلات دارد، اما نگفت این تسهیلات در دوران رکود چگونه بازپرداخت خواهد شد؟ و پرداخت وام و استمهال دایم تسهیلات چه بلایی بر سر تولید آورده است؟
دولت آینده با هشت چالش مهم در اقتصاد کلان روبه‌رو خواهد بود. «نظام بانکی»، «صندوق‌های بازنشستگی»، «بازار بدهی»، «هدفمندی یارانه‌ها»، «نظام ارزی»، «بیکاری»، «سرمایه‌گذاری خارجی» و «محیط زیست»، حوزه‌هایی است که سیاست‌گذاران دولت آینده می‌توانند دو رویکرد را در این حوزه‌ها اتخاذ کنند.
استاندار مازندران گفت: مازندران از لحاظ اقتصادی، بهداشت و درمان نسبت به استان های دیگر برتری دارد و همین عامل با چاقی مردم در ارتباط است و شاید لاغر بودن سایر استان ها به دلیل قناعت در زندگی مردم باشد.
برق برخی مناطق 10 شهر مازندران امروز به صورت مقطعی قطع خواهد بود.
بسته سیاستی دولت برای صادرات96 اعلام شده است. براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه صادرات، افزایش 25 درصدی صادرات در سال 96 در دستور کار دولت قرار گرفته است. همچنین مشوق‌ها و پیشنهادهایی نیز در نشست‌های شورای‌عالی صادرات و کارگروه توسعه صادرات مطرح شده است. افزایش 25 درصدی صادرات در سال 96 در حالی مطرح می‌شود که با وجود تاکید بر توسعه صادرات در سال گذشته، این بخش از تجارت کشور نتوانست به اهداف پیش‌بینی شده برسد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، گفت: در چند سال اخیر 100 هزار متر مربع به فضای بهداشتی مازندران افزوده شده است.
هفته‌هایی که با تناوب آفتابی و بارانی می‌گذرند
هوای گرم هفته گذشته در روزهای ابتدایی این هفته نیز ادامه دارد اما با آغاز بارش‌ها از روز چهارشنبه، آخر هفته بارانی در انتظار شرق مازندران است.
طی بازدید سخنگوی دولت یازدهم از شرکت فرآورده‌های لبنی کاله آمل از حضور خبرنگاران این شهرستان در این واحد تولیدی جلوگیری شد.
با حضور دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، دکترمرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل و مسعود شریفات عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی، ربیع فلاح استاندار مازندران و جمعی از مقامات محلی، کارخانه جوجه کشی به ظرفیت تولید سالانه36میلیون قطعه روز شنبه دوم اردیبهشت در بابل به بهره برداری رسید.
رئیس سازمان امور مالیاتی، میزان معافیت بر درآمد حقوق سال ۹۶ را ابلاغ کرد.
صفحه  از ۳۴۶