زیرساخت‌های ضعیف مازندران در زمینه جذب گردشگر
فرصتی که براحتی از دست می رود
بررسی آماری نشان می‌دهد که بسیاری از مراکز دولتی در این ایام برای اسکان گردشگران انتخاب می‌شود که عواید حاصل از حضور مسافران در این بخش در اختیار وزارتخانه‌ها قرار می‌گیرد و مازندران از این بخش سهمی ندارد. اندک سهم حضور مسافران در مراکز اقامتی خصوصی به صورت مالیات دریافت می‌شود که درآمدهای مالیاتی این بخش در سایر امور هزینه می‌شود و سهم گردشگری در این بخش به شدت مغفول است.
متاسفانه در شهر بابلسر هم این مشکل داد مردم و کسبه را در آورده است و به رغم مخالفت فرماندار با این امر این عمل ناپسند در روزهای تعطیل صورت میگیرد .
شمال ایران همچنان پرطرفدارترین مقصد مسافران نوروزی است.
مدیرروابط عمومی محیط زیست مازندران گفت که شکارچیان متخلف رئیس پارک ملی پابند شهرستان نکاء در شرق مازندران و محیط بان همکارش را زخمی کردند.
علی رغم اینکه در سال های گذشته برخی شاخص های اقتصادی نظیر رشد اقتصادی و تورم روند رو به بهبودی داشته اند، اما وضعیت در مورد شاخص بیکاری برعکس است.
بلیت هواپیما برای مسیر مشهد - تهران با قیمت 310 هزار تومان به فروش می رسد.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت:با کسانی که اقدام به عرضه و فروش گونه های جانواری و کمیاب بکنند برخورد خواهد شد.
از 26 اسفند تا دوم فروردین 96:
معاون عمرانی استانداری مازندران گفت: از 26 اسفند تا دوم فروردین امسال، 3 میلیون و 741 هزار و 904 نفر شب اقامت در استان مازندران داشتیم.
مدیر کل تعزیرات حکومتی تهران گفت:شعبه کشیک نوروزی سازمان تعزیرات حکومتی در تهران، یک شرکت متقلب در توزیع میوه شب عید را به پرداخت 3 میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
استاندار مازندران گفت : تا کنون بیش از 2 میلیون و 250 هزار نفر شب اقامت در مازندران سفر کردند.
صفحه  از ۳۳۰