از طرفی هر ساله به عدم تکرار و کلیشه‌ای شدن در قصه‌های «پایتخت» تاکید می‌شود، اما مخاطب هر سال هم شاهد همان قصه‌های بعضا تکراری و کل کل‌های خانوادگی است، فراموشی بابا پنجعلی، حسادت نقی به ارسطو و همسرش و خیلی از موارد دیگر که همیشه در این سریال تکرار می‌شود و بن مایه اصلی قصه‌های این سریال را تشکیل می‌دهند. این نکته‌ها شاید همان ویژگی‌های کاراکترهای سریال باشد، اما نباید این را هم نادیده گرفت که مدت‌ها است که خط اصلی قصه‌های «پایتخت» بر مبنای همین موارد است.
کارگران قراردادی صنعت نفت و شرکت های دیگر همچنان در انتظار اجرای عدالت به سر می‌برند.
فرماندار نوشهر از آزادسازی فاز دوم ساحل نوشهر به طول 6 کیلومتر خبر داد و گفت: ساحل متعلق به مردم است و تلاش ما این است آنچه را که آزاد کردیم تثبیت کنیم.
داستان بابک زنجانی به مرور به افسانه تبدیل می‌شود. حالا که علیرضا زیبا حالت منفرد، همکار او نیز دستگیر شده و شرح زندگی‌اش نوشته شده، افسانه بابک کامل می‌شود. دو آدم از تهیدستان ایرانی که شانس،‌ تصادف و تیزهوشی آنها را به آدم‌های مهم پیوند می‌زند و اتفاقا هر دو نیز راننده می‌شوند.
رسالت شرکت شهرک‌های صنعتی، اجرا و تکمیل زیرساخت‌های واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی نظیر آب، برق، گاز، تلفن، جاده دسترسی و ... است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از ابلاغ مجوز افزایش تسهیلات مسکن مهر از 30 به 40 میلیون تومان خبر داد.
کالای اساسی استراتژیک با باد صاحبان قدرت، اینطرف و آنطرف می روند؛ مافیایی که برای مملکت، گاه خط و نشان هم می کشند و کار را به جایی می‌رسانند که وزیر کشاورزی هم آن‌ها را تهدید می‌کند.
نامه‌نگاری گروه‌های کارگری برای بازگشت اصلاحیه قانون کار از مجلس موجب شد تا وزیر کار نیز موافقت خود را اعلام و برای ارجاع لایحه با دولت مکاتبه کند.
این فرد در خرید و فروش محموله‌های نفتی بابک زنجانی نقش داشته و پس از تاسیس بانک اف.آی.آی.بی در واقع پروژه بابک زنجانی تکمیل شد.
مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت که بیش از 2 هزار و 400 تن پرتقال باغداران این شهرستان خرید تضمینی شده است.
صفحه  از ۲۹۶