' لارش نوردروم' سفیرکشوراروپایی نروژ فردا دوشنبه دوم بهمن ماه برای انجام سفر 2 روزه کاری به مازندران سفر می کند.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی تا پایان شهریور ماه سال جاری، از مجموع بیمه شدگان اصلی سازمان تامین اجتماعی، ٧٠٦ هزار و ٢٦١ نفر بیمه شده اختیاری هستند که ٥ درصد بیمه شدگان اصلی این سازمان را تشکیل می دهند.
بانک ملی ایران در نه ماه ابتدای سال جاری تعداد 185 هزار و 133 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده است.
وزیر نیرو گفت: با تاکید رئیس‌جمهور طرح‌هایی را آماده کرده‌ایم تا در خشکسالی سال ۹۶ و ۹۷ برخی از طرح‌ها را به صورت پایلوت در کشور اجرا کنیم که طرح معیشت جایگزین در دو حوضه آبریز زاینده‌رود و دریاچه ارومیه برای کاهش مصرف آب در همین راستا در دست اجرا است.
وضعیت آب و هوای مازندران در هفته اول بهمن ماه
اداره کل هواشناسی مازندران
از سوی اداره کل هواشناسی مازندران اعلام شد که هوای استان در آخر هفته پنجشنبه و جمعه ۵ و ۶ بهمن نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده همراه خواهد بود.
نبود نظارت دستگاه‌های مسئول باعث شده قیمت رسمی خودروهای خارجی در سه ماه اخیر به بهانه توقف ثبت سفارش واردات و افزایش تعرفه‌ها با رشد تا ۳۶ درصدی همراه شود؛ حال آنکه خودروهای عرضه شده بر مبنای تعرفه‌های قبلی به کشور وارد شده‌اند.
استاندار مازندران گفت که از ابتدای سال جاری تاکنون 90 میلیون دلار مجوز برای سرمایه گذاری خارجی در این استان صادر شده است .
استاندار مازندران بر لزوم حرکت به سمت صنعتی شدن موج چهارم تاکید کرد و گفت: راهبردهای کشاورزی و صنعت در استان باید مشخص شود.
حجتی وزیر جهاد کشاورزی در نامه‌ای به شریعتمداری وزیر صنعت بازه زمانی مجاز برای ثبت سفارش واردات برنج را مشخص کرد.
استاندار مازندران گفت: تا پایان برنامه ششم میزان صادرات مازندران باید به 3 میلیارد دلار برسد.
صفحه  از ۵۸۸