مدیر عامل شرکت گاز مازندران گفت: وعده دولت تدبیر و امید برای پایداری گاز استان های شمالی با بهره برداری از خط انتقال 42 اینچ دامغان - کیاسر - ساری روز سه شنبه این هفته با حضور وزیر نفت محقق می شود.
دبیرکل کانون بانک‌های خصوصی با تأکید بر اینکه بانک‌ها این‌بار تصمیمی به تغییر نرخ سود ندارند، گفت: دفعات قبل هم بانک‌ها به‌درخواست بانک مرکزی نظرات‌شان را اعلام می‌کردند.
شرکت هیون وا ازجمله شرکت‌های تخصصی است که 42 سال تجربه در تولید خودرو در کره جنوبی دارد .
رئیس کل دادگستری استان مازندران از ضعف دستگاه های اجرایی استان در ساماندهی مجتمع های شن و ماسه انتقاد کرد.
مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان با اشاره به روند افزایش مصرف برق در استان گفت: مصرف برق استان روز جاری از دو هزار و ۶۵۰ مگاوات خواهد گذاشت.
مدیرکل ثبت‌اسناد واملاک مازندران گفت: ۳۸ درصد از املاک در اختیار دستگاه‌های اجرایی استان فاقد سند مالکیت هستند.
شهردار نکا با اشاره به امضای تفاهم نامه مجموعه توریستی قرمرض گفت: شهرداری پارک جنگلی قرمرض را به مرجع توریستی شرق مازندران تبدیل می کند تا در حوزه توریسم وگردشگری نیز درآمد پایدار و آسایش شهروندان را تضمیین کند.
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این پرسش که آیا درست است ایران‌خودرو پس از پیش‌فروش پژو ۲۰۰۸ قیمت ۸۰ میلیون تومانی اعلام شده را به بهانه‌های مختلف تغییر دهد، گفت: این کار درست نیست و قیمت باید حتما اصلاح شود.
در حالی که برخی کارشناسان از آینده ای خطرناک و مبهم برای بخش مسکن سخن می‌گویند، اما برخی کارشناسان نیز اعتقاد دارند که باید اجازه داد بازار به تدریج ثبات در عرضه و تقاضای مسکن را تجربه کند.
رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در محورهای استان به‌صورت سنگین است.
صفحه  از ۴۳۱