وزیر صنعت با صدور حکمی معاون امور اقتصادی و بازرگانی را به عضویت ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت منصوب کرد.
«ترامپ یک دیوانه بی‌منطق است و از آدم دیوانه هر کاری سر می‌زند. برای همین مهم این است کاری کنیم که ما ضرر نکنیم». این را قائم‌مقام وزیر راه‌وشهرسازی می‌گوید. او همچنین خبر داده بویینگ هفته آینده برای تکمیل قراردادهای خود به ایران می‌آید.
آخرین وضعیت آب و هوای مازندران تا پایان هفته
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران
آسمان مازندران از چهارشنبه یکم آذر بارانی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود. دریا تا چهارشنبه با موج کوتاه همراه است.
سرهنگ رحمانی در تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: خروجی‌های شهر مشهد در حال حاضر دارای ترافیک پرحجم هستند و در بعضی مقاطع ترافیک این محورها نیمه سنگین مشاهده می‌شود. محور مشهد به نیشابور و مشهد به سبزوار دارای ترافیک نیمه سنگین است.
کیوی فروت طلایی سال ۹۲ از طریق کشت بذر و تلاقی ارقام بدست آمد و مورد توجه باغداران شمال ایران بخصوص باغداران مازندران قرار گرفت.
آسمان مازندران از چهارشنبه یکم آذر بارانی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.
تداخل صنفی یکی از مهم‌ترین مشکلات اصناف مازندران به شمار می‌رود که به اشکال مختلف بروز و ظهور کرده است. معضلی که در نبود نظارت کافی مسئولان و دستگاه‌های ذی‌ربط، روز به روز شکل پیچیده‌تری به خود گرفته و روند رو به رشدی داشته است.
رئیس‌جمهور آمریکا بدون اشاره به تعهدات آمریکا در توافق هسته‌ای با ایران اعلام کرد که می‌توان حجم خرید نفت از ایران را کاهش داد.
خودرو پژو 207 اتوماتیک، در بازار با قیمت 52 میلیون و 300 هزار تومان و در نمایندگی با قیمت 47 میلیون و 700 هزار تومان بفروش می رسد.
صفحه  از ۵۴۸