معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با تأکید بر تسریع در عملیات نشاکاری به‌ویژه مناطق شرقی استان، گفت: خشکاندن مزارع باتلاقی نشا شده برنج به‌ویژه در مناطق غربی و مرکزی استان، محلول‌پاشی و پخش کودسرک در مزارع دیرکاشت گندم و برداشت کلزا مورد تأکید است.
معاون امور شعب پست بانک گفت که این بانک امسال برای ایجاد اشتغال های خرد روستائی حدود 240 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می کند.
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: با توجه به تمهیدات اندیشیده شده، جمعه این هفته محدودیت‌های ترافیکی در چاده چالوس اعمال می‌شود.
بخشی از مطالبات بحق مردم شریف و ولایتمدار مازندران از دولت
آیا قولهای دولت امید اجرایی می شود ؟
نقی امیراسماعیلی مسئول کمیته هیئت های مذهبی و مردمی ستاد انتخاباتی اصولگرایان معتدل دکتر حسن روحانی در گفتگو با خبرنگار تابناک مازندران بخشی از مطالبات بحق مردم شریف و ولایتمدار مازندران از دولت دوازدهم را عنوان کرد .
استاندار مازندران گفت : تعزیرات و ناظران قاچاق کالا و ارز این استان باید بررسی کنند چتر نظارتی آنها تا چه حد تمام سطح استان را می پوشاند و در صورت نبود این چتر حمایتی گسترده، راهکارها ارائه شود زیرا این یک خلا جدی در مازندران است.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: در سال‌جاری بیش از 36 هزارتن گندم از مازندران
برای تسهیل در تردد خودروها این محدودیتها تا شنبه ادامه دارد .
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: سازمان جنگل‌ها برنامه جامعی را برای جلوگیری از بیکاری بهره‌برداران از جنگل تدوین کرده است.
قرق‌های بومی تنها با نظام‌های مدیریت عرفی می‌توانند زنده بماند و نمی‌توان در قالب ساز و کارهای مناطق حفاظت شده فعلی و تفکر دولتی مدیریت شود.
مشمولین برای دریافت سود سالیانه سهام عدالت باید شماره شبای بانکی مربوط به حساب معتبر و غیرمسدود و به نام خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند.
صفحه  از ۳۶۱