به گفته معاون شهردار تهران اکنون برای خروج راه آهن از پایتخت تنها موافقت شهردار با قیمت ارائه شده از سوی راه آهن باقیمانده است.
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر گفت: تونل های سرد برای ارتقای سلامت حجاج با ظرفیتی بیشتر از سال های قبل ایجاد شده است.
خبر پناهندگی آزاده نامداری مجری تلویزیون ایران در کشور سوئد غلط از آب درآمد.
مرد خشن سگی را در جاده چالوس با طناب به کامیون بسته بود و می‌کشید.
مدیر جمعیت، سلامت و خانواده و مدارس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران از اضافه شدن 4500نفر به جمعیت استان در طی 5سال گذشته خبرداد.
برگزاری نشست مركز ملی تحقیقات دریای خزر در شهرستان نور
با حضور مدیرمرکز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزر
نشست مركز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزر با فرماندار و شهردار شهرستان نور درخصوص راهکارهای مديريت و ساماندهى مناطق ساحلى بر گزار گردید . در این جلسه قرار شد راهکارهای مناسب مديريت و ساماندهى مناطق ساحلى تهیه و ارائه شود .
بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، دانشگاه مازندران برای اولین بار در فهرست دانشگاه‌های یک درصد موثر دنیا قرار گرفت.
تحليل آماري دفتر مطالعات اقليمي و اقليم دريا و ساحل اداره کل هواشناسي مازندران نشان مي دهد که روند رو به رشد تبخير آب بهار امسال در اين استان چهار برابر بيشتر از ميزان بارندگي بوده است.
مسول راه های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران عنوان کرد: این اداره کل در عرض یکماه گذشته بیش از 46 کیلومتر از راههای روستایی استان را با اعتباری بالغ بر 93 میلیارد ریال روکش و آسفالته کرد که از این لحاظ در سطح کشور استان پیشرو و نمونه است.
میوه‌ها و سبزیجات دارای خواص درمانی برای بدن هستند، اما برخی میوه ها خواص درمانی و سلامتی بیشتری دارند و می‌توان از آنها به عنوان یک تامین کننده مواد مغذی مورد نیاز بدن استفاده کرد.
صفحه  از ۹۶۲