به دنبال بازدید مرتضی طلایی از محل حادثه پلاسکو، یکی از آتش‌نشانان درباره فرسودگی دستگاه‌های امدادی، به وی اعتراض کرد.
عصر روز گذشته سارقان اتومبیل بعد از زدن چند ضربه چاقو به مرحوم خاکی‌نهاد با سرقت اتومبیل وی اقدام به فرار کردند.
فرمانده انتظامی مازندران: زمین خواری ۲۷ میلیارد ریالی در مازندران کشف شد
مرد 25 ساله بر اثر سقوط از بالای ساختمان در رامسر جان باخت.
بیمار به جهت از بین بردن عفونت گوش اقدام به قرار دادن یک حبه سیر در گوش چپ خود نمود که پس از تلاش های مکرر نتوانست سیر را از گوش خود خارج کند و به این مرکز مراجعه نمود و پس از خارج کردن سیر در اتاق عمل ، بیمار مرخص گردید.
صحنه شگفت انگیز از پرت شدن مامور فداکار آتش نشانی از جرثقیل در حال تلاش برای خاموش کردن آتش و همزمان با فرو ریختن ساختمان پلاسکو که اوج فداکاری را نشان می دهد .
ساختمان پلاسکو بر باد رفت/ شهادت 30 آتش‌نشان+تصاویر
تعداد کشته‌ها به بیش از ۵۰ نفر خواهد رسید
برخی منابع می‌گویند، حدود 300 نفر از جمله آتش نشان، مالکان ساختمان تجاری پلاسکو و سایر عوامل امدادی و درمانی و ستاد بحران شهرداری تهران به هنگام فرو ریختن در ساختمان حضور داشتند.سید جلال ملکی درباره آخرین جزییات عملیات امداد رسانی در ساختمان پلاسکو تهران گفت: آتش سوزی در ساعت۱۰:۳۰ مهار شده بود اما به دلیل ریزش بخشی از ساختمان و ورود اکسیژن بار دیگر شعله ها زبانه کشید و حریق گسترش پیدا کرد.
مرکز مدیریت راههای مازندران محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی این استان برای پایان هفته جاری اعلام کرد و گفت : از ساعت 15 تا 23 فردا جمعه تردد انواع وسایل نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است .
مطابق قانون فعلی، صدور دستور شروع انتخابات ۲۵ اسفند ماه است که از آن زمان تا ۲۹ اسفند ماه فرصت داریم هیات‌های اجرایی را در شهرستان های سراسر کشور تشکیل دهیم.
معاون توسعه پیش بینی هواشناسی مرکز مازندران از ورود سامانه سرد بارشی به استان مازندران در هفته آینده و کاهش چهار تا هشت درجه ای دمای استان خبر داد .
صفحه  از ۷۷۱