مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: سال جاری در 712 حادثه دریایی و ساحلی در استان و هزار و 722 سانحه جاده ای امدادرسانی شده است.
رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در محدوده مرزن‌آباد، کندوان، پارک جنگلی و تونل یک هراز و زیراب سوادکوه به‌صورت نیمه‌سنگین در جریان است.
استاندار مازندران با اشاره به صدور مجوز فعالیت‌های اقتصادی در دنیا نیم‌ساعته است گفت: در استان صدور مجوز تا ۵۵۰ روز طول می‌کشد.
"گل گاو زبان" گیاهی است که قلب را قوت می‌بخشد و برای افراد دچار دلهره، بسیار مفید است همچنین دم‌نوش این گیاه برای رفع خشونت ریه، درمان سرفه و تنگی نفس، درد گلو و سینه نیز مفید است.
افزايش 2 درصدي مصدومين تصادفات رانندگي مازندران
با اعلام مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران
بیشترین و کمترین شهرها بر اساس این گزارش، بیشترین آمار تلفات حوادث رانندگی مربوط به شهرستان هاي ساری ،میاندرود با 76 ، بابل و آمل هر کدام با 57 مورد بیشترین و شهرستان فریدونکنار با 4 مورد کمترین فوتی ناشی از تصادفات رانندگی گزارش شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران با تاکید بر جذب نیروهای سالم در دستگاه تعلیم و تربیت، گفت: ۸۰۸ مربی پیش دبستانی مازندران جذب دستگاه تعلیم و تربیت شدند.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران وضعیت سلامت بانوان استان را ' نگران کننده ' توصیف کرد و گفت که بررسی ها نشان می دهد 44 درصد زنان بالای 18 سال مازندران اضافه وزن دارند در حالی که این رقم برای مردان 19 و 9 دهم درصد است.
رسیدگی به پرونده‌ های قدیمی خارج از وقت رسیدگی، یکی از اولویت‌ های امسال دادگستری مازندران است.
آسمان مازندران امروز شنبه ۳۰ دی ماه با بارش برف و باران، وزش باد و کاهش دما پیش بینی می‌ شود.
صفحه  از ۱۱۵۶