نجات 42 مسافر از مرگ حتمی در سواحل مازندران
هیات نجات غریق وغواصی مازندران :
روز گذشته 5 شنبه 30 شهریور ماه ۹۶ ، صدو هجدهمین روز کاری منجیان سواحل استان مازندران با نجات 42 مسافر به کار خود خاتمه دادند.
برگزاری نمایشگاه  ویژه دفاع مقدس در شرق مازندارن
در این نمایشگاه 20 اثر عکس از سوی باغ موزه دفاع مقدس مربوط به دوران دفاع مقدس و جنگ تحمیلی در مناطق مختلف کشور و همچنین عکس سرداران شهید شرق مازندارن در معرض نمایش گذاشته شده است .
این همایش که با محوریت نماز و نقش امر به معروف و نهی از منکر در سبک زندگی موفق و نقش حضرت زینب (س) در پیام رسانی عاشورا ویژه کارکنان و همسران کارکنان شرکت گاز مازندران ، در نمازخانه این شرکت برگزار شد.
مراسم باشکوه رژه نیروهای مسلح مازندران در ساری برگزار می‌شود.
ترافیک جاده های منتهی به استان مازندران در سه محور اصلی هراز، چالوس و فیروزکوه رهاورد افزایش وسیله نقلیه و شمار مسافران این خطه از کشور در سایه توجهات چندسال اخیر تاحدودی تسکین یافته اما این درد همچنان به موازات رونق سفر دارویی درمانگر می طلبد.
فرماندار آمل گفت: اعتبار 110میلیارد ریالی در قالب تسهیلات اشتغال به شهرستان آمل اختصاص یافته است.
آیین تشییع پیکر پدر شهیدان خنکدار با حضور پرشور مردم قائمشهر برگزار شد.
رئیس پلیس راه مازندران گفت: ترافیک هم اکنون در محورهای هراز ، سوادکوه و چالوس پر حجم اما روان است .
مدیرکل تامین اجتماعی مازندران با تاکید بر ارتقا معیشت بازنشستگان استان، گفت: مشکلات معیشتی بازنشستگان مازندران رفع می‌شود.
پلیس راه مازندران اعلام کرد به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در امر عبور و مرور وسایل نقلیه در روزهای پایانی هفته محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان اجرا می شود.
صفحه  از ۱۰۳۷