در حال حاضر اما راند دوم و پایانی روحانی به محلی برای زدو بندهای جریان ها و شخصیت های سیاسی برای فرستادن نیروهای خود در کابینه دوم تبدیل شده است. اینبار اصلاح طلبان بسیار جدی تر مطالبه سهم بیشتری از دولت دارند و حتی این مطالبه از سوی رئیس شورای سیاستگذاری به صراحت اعلام شده است.
رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: تفرقه در هر كشور اسلامی منافع دشمنان را تامين می‌كند لذا ما بايد انسجام و وحدت ملی‌مان را حفظ کنیم.
وزیر کشور در واکنش به سخنان اخیر حسن روحانی بیان داشت: نمی‌دانم منظور آقای رئیس جمهور چیست!
معاون امنیتی استانداری تهران گفت: صبح امروز مانور محدودی توسط نیروهای مسلح حاضر در محدوده فرودگاه برگزار شد.
در دیدار رئیس‌جمهور با فعالان اقتصادی بار دیگر سخنانی بیان شد که می‌توان گفت شاید چهار سال با این رویکرد درگیر خواهیم بود.
اینک در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان و نزدیک‌شدن به آخرین جمعه این ماه و روز قدس، باری دیگر شاهد حضور گسترده اصناف و بازاریان، این قشر وفادار و بابصیرت انقلاب در راهپیمایی روز قدس خواهیم بود.
وزارت خارجه روسیه از کشته شدن ابوبکر البغدادی خبر داده است.
یک منبع آگاه با بیان این که سیاست های افراطی امریکا به انزوای بیشتر این کشور دامن می زند، گفت: حمایت جهانی از ایران در اجلاس گروه ویژه اقدام مالی FATF بی سابقه توصیف شده است.
یک شخصیت دانشگاهی مخالف رژیم سعودی تاکید کرد که انقلاب برای ریشه کن کردن آل سعود بی برو برگرد در راه است.
رئيس مجلس با بيان اينکه استفاده از تجربيات نمايندگان ادوار مجلس به نفع کشور است ادامه داد: ممکن است دولت‌ها سلايق مختلف داشته باشند که به اين معنا نيست که نبايد از سرمايه‌هاي ملي استفاده شود و بايد به اين موضوع توجه شود که يک دولت زماني موفق است که از همه بينش‌ها و از صاحبان فکر و انديشه استفاده کند.
صفحه  از ۱۹۵