فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه «وحدت» عامل مهمی در تقویت توان بازدارندگی کشورمان است، گفت: وحدت نیروهای مسلح، مردم را امیدوار و دشمنان را ناامید می‌کند.
بهزاد نبوی نامی است که در تاریخ سیاست ایران با واژه شرافت پیوندی ناگسستنی دارد. شرافتی که در مقاطع مختلف با اظهارات و اقدامات وی به همگان ثابت شده است. نبوی برای بسیاری از اصلاح‌طلبان الگویی برای شیوه رفتار سیاسی است و حتی کسانی که با او موافق نیستند هم نظرات وی را محترم می‌شمارند. چریک پیر اخیرا مواضعی بسیار معتدل از خود نشان می‌دهد و گویی راه حل را در ایجاد شرایط ثبات می‌بیند.
عضو کمیته دفاعی مجلس گفت: دولت و مجلس هر دو موافق افزایش حقوق نیروهای مسلح هستند و به دنبال راهکاری برای تامین اعتبار این طرح هستند.
سوال نماینده تهران از وزیر کشور در مورد سازوکار انتقال و نحوه نظارت بر عملکرد شرکت بیمه زائران اربعین اعلام وصول شد.
وزیر پیشنهادی علوم برخی از الویت‌های برنامه خود را برای وزارت‌ علوم اعلام کرد.
«سیاست غلط ترامپ باعث شد روحانی که آنگونه روی برجام بحث می کرد، در برابر برجام بایستد».
طبق اعلام قبلی دادگاه رسیدگی به پرونده حمید بقایی فردا، یکشنبه در دادگاه کیفری دو استان تهران برگزار می‌شود.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: مذاکره بر سر توان دفاعی کشور، خط قرمز جمهوری اسلامی است.
سخنگوی جبهه یاران گفت با بیان اینکه امیدوارم عدم حضور حضرات در دیدار با رییس جمهور به بهانه گله‌مندی از دولت نباشد،گفت:اگر انتقادی داشتند انتقادشان محفوظ است ولی تصورم این است که هماهنگی مناسب برای حضور وجود نداشته است.
نقش آفرینی مستشاری سپاه پاسداران در عراق و سوریه منجر به آزاد سازی مناطق وسیعی از این دو کشور از لوث وجود تروریست‌های تکفیری شده است.
صفحه  از ۲۳۲