روزی که محمود احمدی‌نژاد کاندیداتوری خود را برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری در زمستان ۱۳۸۳ اعلام کرد، هیچ سیاست‌ورزی تصور نمی‌کرد او در تابستان ۱۳۸۴ فرمانروای نهاد ریاست جمهوری در پاستور شود.
رئیس دانشگاه مازندران نسبت به هرگونه بهره برداری جناحی از فضای دانشگاه هشدار داد و گفت : دانشگاه محل کسب علم و دانش است و اجازه نخواهم داد عده ای به خاطر منافع سیاسی و جناحی ، جو روانی و علمی موجود دانشگاه را بر هم بزنند.
«سوءتفاهی که شرحش به مصلحت نظام نیست»، عنوان خوبی است برای ناگفته‌های حسین موسویان، دیپلمات نامداری که به‌واسطه سوابقش چه در وزارت امور خارجه و چه در مقام سفیر و چه به‌عنوان عضو تیم مذاکره‌کننده پرونده هسته‌ای ایران در محافل بین‌المللی، شهره است.
یک مقام نظامی آمریکایی از رویارویی چندین جنگنده روسی با یک ناو آمریکایی خبر داد.
عده‌ای از کاربران سعودی که از تهدیدهای توخالی ترامپ بر ضد ایران هیجان زده شده‌اند با طراحی بوت‌های هرزنامه نویس تلاش کرده‌اند فضایی ضدایرانی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کنند.
٢٢ بهمن و سالگرد پیروزی انقلاب ماجرای حصر و تلاش مسئولان برای پایان‌ دادن به آن را دوباره در سرخط خبرها قرار داده است.
2017 سال پیروزی خواهد بود!
«ما از ایران شکایتی به سازمان ملل ارائه داده ایم و سال 2017 سال پیروزی بر حوثی ها به عنوان یک مجموعه تروریستی مستقر در یمن خواهد بود.»
دادستان کل کشور از دستگیری گروهی از عناصر داعش در اطراف تهران خبر داد و گفت که این گروه قصد داشتند در روز ۲۲ بهمن، خرابکاری و شرارت کنند.
بمناسبت دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مردم پرشور شهرستان سوادکوه به کمپین "من انقلابی ام" پیوستند.
معاون وزیر ارشاد در رامسر گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن و این حضور حماسی مردم نشانه وحدت و پیام آور ایمان و قدرشناسی مردم ایران در انقلاب اسلامی است.
صفحه  از ۱۷۶