اکنون‌ و پس از چهار سال آزمون‌وخطا در طرح تحول سلامت در مازندران باید منتظر ماند و دید که وزیر بهداشت باوجود هزینه‌های سرسام‌آور این طرح، آن را در تمام کشور گسترش می‌دهد یا همچنان مراکز بهداشتی و درمانی مازندران باید متحمل آسیب‌های این طرح باشند؟
مگر اعضای فراکسیون امید، همین مدعیان اصلاحات نیستند؟ یعنی اصلاحاتی‌ها به خودشان بدبین شده‌اند؟!
باز هم خيز براي محدودسازي جريان اطلاع‌رساني در جلسات علني مجلس؛ پس از ناکامي در مجلس نهم، اين‌بار خبرها از پيشنهاد برخي نمايندگان به هيئت‌رئيسه مجلس براي محدودسازي ساعات حضور عکاسان در جريان جلسات علني حکايت دارد.
بر اساس شنیده‌ها با حکم وزیر بهداشت، قاسم جان‌بابایی به عنوان معاون درمان وزارت بهداشت منصوب شده و قرار است بعد از این جایگزین محمد آقاجانی در این سمت مشغول کار شود.
در هفته‌های اخیر موضوع «نواصولگرایی» از سوی قالیباف مطرح شد؛ این نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ضمن تأکید بر ضرورت آسیب‌شناسی جریان متبوعش، خواستار تغییر و تحول در این مجموعه برای حصول نتیجه شد.
نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی معدل مدیریتی مازندران را در طراز ظرفیتی استان ندانست و گفت: قطعاً باید در دولت دوازدهم خانه تکانی جدی در سطح مدیران ارشد استان به لحاظ کیفی و کمی انجام شود و استاندار آینده و وزرا باید از همه طیف‌های انقلاب در انتخاب مدیریت استفاده کنند و جاده را یک‌طرفه نکنند چرا که دولت متعلق به همه جناح‌های انقلابی است.
سخنگوی حزب ندای ایرانیان گفت: شنیدم که رئیس‌جمهور به وزرای خود دستور داده، تا هر وزیری حتما یک معاون جوان منصوب کند.
دبیر و سخنگوي ستاد بزرگداشت هفته دولت مازندران روزشمار و شعار هفته بزرگداشت دولت در مازندران را اعلام نمود .
سرلشکر محمد حسین باقری در پیامی با تبریک انتصاب سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی به سمت فرماندهی کل ارتش بر ضرورت فراهم سازی بسترهای تحقق انتظارات مؤکد فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در حکم انتصاب وی، تأکید کرد.
معاون اول رییس‌جمهور با بیان اینکه رییس‌‌جمهور از وزرا خواستند برای اجرایی کردن برنامه‌های دولت، برنامه های عملیاتی تهیه کنند، گفت: رییس‌جمهور تاکید ویژه‌ای بر ایجاد اشتغال و مقابله با چالش بیکاری داشت.
صفحه  از ۲۱۳