ششمین وآخرین مرحله مسابقات آفرود قهرمانی کشور در سال ۹۵ به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار می گردد.
اشکان خورشیدی مسئول دپارتمان داوری هیات فوتبال مازندران شد
تیم فوتبال استقلال نخستین دیدار خود در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را در شرایطی با شکست به پایان برد که در ثانیه های پایانی هر دو نیمه دروازه خود را باز شده دید.
رقابتهای عمومی کشتی آزاد نوجوانان کشور از صبح امروز (دوشنبه) در خانه کشتی تهران آغاز شده است و عصر فردا با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می رسد.
تیم‌های نساجی قائم‌شهر و خونه‌به‌خونه بابل به ترتیب با نتایج دو بر صفر و یک بر صفر تیم‌های مس رفسنجان و راه‌آهن را شکست دادند.
برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان ادارات کل ورزش کشور در بابلسر
مجید پاشنا مسئول ورزش کارکنان وزارت ورزش و جوانان:
مسئول ورزش کارکنان وزارت ورزش و جوانان در گفتگویی اظهار داشت که مسابقات والیبال و فوتسال کارکنان مرد ادارات کل ورزش و جوانان کشور در بابلسر برگزار می شود. این رقابتها به مدت 17 روز از تاریخ 3 الی 20 اسفند برگزار می شود .
شاید در هیچ جای دنیا، مذهب یا اعتقادات دینی تا این حد که نزد دو باشگاه اسکاتلندی رویت می شود، وجود نداشته باشد، هوادارانی که تندیس مریم مقدس را وارد جایگاه ویژه استادیوم کرده و مکتب اعتراضی پروتستان را عامل تضعیف مسیحیت می دانند.
مطمئنم حسن یزدانی قهرمان ارزنده و ملی کشتی ایران و المپیک با سرعت این اتفاق را فراموش کرده و به روزهای اوج خود باز می گردد .
دو تیم هم امتیاز مازندرانی لیگ دسته اول فوتبال امروز به مصاف حریفان می روند.
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان با حضور دو کشتی‌گیر و یک مربی مازندرانی از سوم اسفندماه در خانه کشتی شماره یک تهران برگزار می‌شود.
صفحه  از ۲۱۰