هنر نمایی ورزشکار مازنی در حضور سردار اشتری و چندین فرمانده محترم+تصاویر
نکته جالب در این مراسم حضور محمد علی شکری ورزشکار مازنی اهل بابلسر بود که در حضور فرماندهان محترم نیروی انتظامی دست به هنرنمایی زد و مورد تشویق قرار گرفت.
دیدار تیم های خونه به خونه بابل و بادران تهران دقایقی قبل به پایان رسید و شاگردان ربیعی با زدن سه گل خونه به خونه را شکست دادند.
تیم نساجي مازندران موفق به شکست ايرانجوان بوشهر شد.
در حالی که منصوریان سرمربی استقلال بارها از بازگشت شهباززاده به این تیم استقبال کرده اما این بازیکن شاید تصمیمی عجیب، بزرگ و غیر منتظره را برای ادامه فوتبال خود بگیرد.
نماینده شوراى شهر تهران در حال حاضر که در سال هاى گذشته که حضورى موفق در فوتبال داشته، قرار است براى صعود تیم فوتبال خونه به خونه به بابلى ها و هواداران این تیم کمک کند.
تیم هیرکانی چالوس در هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال مازندران برابر شهدای گلوگاه پیروز شده بود که به اشتباه نتیجه تساوی اعلام شد.
پرسپولیس در روزی که 3-0 فولاد را در خانه حریف برد علیرغم بهبود موقعیتش در مسابقات لیگ برتر ،صاحب همه آمار های برتر لیگ به جز خط حمله شد.
تیم هاوش گنبد کاووس در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ برتر والیبال مقابل عمران ساری تن به شکست داد.
تیم والیبال شهرداری تبریز از هفته نوزدهم لیگ برتر باشگاه های کشور مقابل تیم کاله مازندران به برتری سه بر یک رسید.
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال مقابل فولاد خوزستان به یک پیروزی ارزشمند رسید تا فاصله امتیازاتش را در صدر جدول با تراکتورسازی تبریز به عدد ۴ برساند.
صفحه  از ۱۹۵