به علت عملیات بهسازی تونل ها در محور هراز ( تونل سپاسد، وانا، تکاور و زیار باغ) محدودیت های ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد.
کد خبر: ۱۰۱۴۰۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸ 06 December 2021

به گزارش تابناک مازندران، رئیس پلیس راه استان مازندران از انسداد و محدودیت های ترافیکی در محور هراز به دلیل اجرای عملیات سیستم روشنایی و تهویه تونل ها در این محور خبر داد.

یدالله جهانتاب اظهار کرد: به منظور عملیات بهسازی تونل ها در محور هراز ( تونل سپاسد، وانا، تکاور و زیار باغ) محدودیت های ترافیکی در این محور به اجرا در خواهد آمد.

وی تصریح کرد: به همین منظور تردد وسایل نقلیه از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ عصر روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۵و ۱۶ آذر ماه در این محور ممنوع است و رانندگانی که قصد تردد در این محور در ساعت های یاد شده را دارند می توانند از محورهای جایگزین فیروزکوه و کندوان تردد کنند.

رئیس پلیس راه استان مازندران از رانندگان و سایل نقلیه خواست در زمان اعمال محدودیت با صبر و حوصله و رعایت قوانین و مقررات راهور پلیس و عوامل راهداری را در اجرای ماموریت یاری کنندو در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار