کد خبر: ۱۱۰۸۲۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۷ 02 June 2023

به گزارش تابناک مازندران ، پس از رقابتهای بین المللی کشتی آزاد جام تختی، برنامه تیم ملی کشتی آزاد تا رقابتهای رنکینگ مجارستان مشخص شد.

 با تصمیم کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد، اردوی یک هفته ای این تیم برای نظارت بر ریکاوری کشتی گیران پس از جام تختی و همچنین انجام برخی از تست های آمادگی جسمانی مختص نفرات اصلی تیم و کشتی گیران اعزامی به رقابت های رنکینگ مجارستان از امروز ۱۱ خردادماه در مازندران، آغاز شد.

پس از این اردو، اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای ۲۳ خردادماه لغایت ۵ تیرماه در محل کمپ تیم های ملی کشتی برگزار می شود و پس از چند روز استراحت، کشتی گیران اردوی بعدی خود را از روز ۹ تیرماه آغاز می کنند که در پایان این اردو و در دهه سوم تیرماه ۶ کشتی گیر برای برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی راهی کشور مجارستان می شوند.

تیم ملی کشتی آزاد دو رقابت بازی های آسیایی چین در اواخرشهریورماه و رقابت های جهانی صربستان و گزینشی المپیک در اوایل مهرماه را پیش رو دارد و در ادامه رقابت های کسب سهمیه المپیک و حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس که تابستان سال آینده برگزار می شود، در دستور کار است.


درگاه‌های اطلاع رسانی اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران  

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار